۱۳۹۱ مرداد ۲۶, پنجشنبه

ﺑﺎﺯﺩاﺷﺖ ﺩﻭ ﻭﺑﻼﮒ ﻧﻮﻳﺲ ﺩﺭ ﺧﺎﻭﺭاﻥ ﺟﻬﺮﻡ


فرمانده انتظامی استان فارس خبر از بازداشت دو وبلاگ نویس در شهر خاوران جهرم به اتهام نشر اکاذیب داد.

بنا به گزارش تارنمای روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان فارس، سیروس سجادیان فرمانده انتظامی استان فارس مدعی شد: دو نفر به‌نام‌های «ع – الف» و «ج – خ» با ایجاد وبلاگی اقدام به نشر اکاذیب در شهر خاوران کرده بودند که با اعلام شکایت، ماموران پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان فارس شناسایی آن‌ها را در دستور کار خود قرار دادند.

 
وی ادامه داد: با استفاده از شیوه‌های اطلاعاتی و شگردهای ردیابی در فضای مجازی مشخص شد؛ عاملان انتشار این‌گونه مطالب با ایجاد وبلاگ از طریق یک کافی‌نت در شیراز و بارگذاری مطالب از طریق اینترنت در شهر تهران سعی در گمراهی پلیس را دارند اما با تکیه بر شیوه‌های علمی مکان‌های مورد استفاده این افراد برای بارگذاری این مطالب شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه یکی از متهمان، به‌ نام «ع – الف» دستگیر شد.

 
فرمانده انتظامی استان فارس تصریح کرد: با تشکیل پرونده و انجام تحقیقات مقدماتی متهم دستگیر شده اظهار کرد که مطالب منتشر شده توسط فردی به‌ نام «ج – خ» تهیه شده و در شهر تهران بارگذاری می‌شود.

 
سجادیان افزود: متهم «ج – خ» نیز با هماهنگی‌های به عمل آمده شناسایی و با اخذ نیابت قضایی در تهران دستگیر شد.

 
سجادیان همچنین مدعی شد: این افراد با نشر اکاذیب علیه مسئولان شهرداری و شورای شهر و چند ارگان دیگر مشکلات زیادی را در شهر خاوران به وجود آورده بودند.
 

ﻣﻨﺒﻊ ﭘﻴﻚ اﻳﺮاﻥ

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر