۱۳۹۱ مرداد ۲۴, سه‌شنبه

ﺁﺫﺭﺑﺎﻳﺠﺎﻥ

 مملکتی که ﺁﺧﻮﻧﺪ حکومت میکنه، رهبرش یادش میره که ملت بدبخت در زیر آوارهای سنگ و خاک منتظره کمک هستند. این هم ﺣﻜﻮﻣﺖ اﺳﻼﻣﻲ هست که نماینده اش برای حال به عربستان رفته، ۳۰۰ نفر در مقابل آدمهایی که در زندانها کشته اند عددی نیست که واکنش نشان بدند.
مملکتی که فقط گل و بلبل هست، برای ملت سوریه پول جمع میکنند و ملت خودشان یادشان رفته.


در صف اهدای خون یک نفر با چادر نمیشه پیدا کرد،از بسیجی هاش هم خبری نیست. پس مسلمانی کجا رفته. حالا سوال اینه که پس اینها که میخواهند ما را ارشاد کنند چرا خود انسانیت را فراموش کردند. 
افسوس که ﺁﺧﻮﻧﺪﻫﺎ خانه ما را ویرانه،جیبهایمان را خالی، همه را دروغگو و دزد تبدیل کرد. آیا این ﻋﻤﺎﻣﻪ ﺑﻪ ﺳﺮﻫﺎ به درد کشور ما ﻣﻲ ﺧﻮﺭﻧﺪ.
اگر این چنین اتفاقی قبل از ﺟﻤﻬﻮﺭﻱ اﺳﻼﻣﻲ  در ایران میافتد، شاه را ﻋﻮﺽ میکردیم. کجاست ان ترکهای که حکومتهای مرکزی نتواستند بی غیرتشان کنند.

برادران و خواهران ترک من از این بیشتر به شماها بی ﺣﺮﻣﺘﻲ در هیچ تاریخ ایران نخوندم. پس کی میخواهید نفرت خود را از این نظام ضد ایرانی، اسلامی و ترکی نشان بدهید.
حکومت کمک جمع نمیکند، چادر نمیفرستد، برای گردش به ﻋﺮﺑﺴﺘﺎﻥ میرود، رهبر تسلیت را بعد از اوباما ، پاپ، و خارجی هایه دیگر میگوید. تلویزیون دولتی برنامه طنز و ترک کشی را جشن بگیرد.
تا کی سکوت برای این آخوندهای جیره خور، برای این کثافتهای بی دین
بیایید فریاد مرگ بر علی را در خیا بانهای آذربایجان و کل ایران  سر بکشیم. بیایید این پست فطرتان را که ایران را به شهر نوع اسلامی در آورده اند به کار پیشین خود یعنی قورمساخی بفرستیم.
بیایید پرچم ایران را دوباره با افتخار در دست داشته باشیم .
مرگ بر خامنه ای کثیف و توله سگهای ﺁﺧﻮﻧﺪﻫﺎ

ﺑﻴﺴﺖ و ﭼﻬﺎﺭﻡ ﻣﺮﺩاﺩ


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر