۱۳۹۰ دی ۱۱, یکشنبه

سه فعال دیگر ستاد مهندس موسوی در بابل راهی زندان شدند

جرس: در پی اجرای احکام حبس فعالین سبز استان مازندران و شهرستان بابل، سه تن دیگر از فعالین سیاسی راهی زندان شدند.
به گزارش کلمه، صبح شنبه محمد معصومیان، محمد رضا کربلائی آقاملکی و مصطفی ابراهیم تبار خود را برای گذراندن ۶ ماه حبس تعزیری،  به دایره اجرای احکام شهرستان بابل معرفی کردند و سپس راهی زندان متی کلای بابل شدند.
این سه فعال سیاسی ستاد انتخاباتی مهندس موسوی در بابل در حوادث عاشورای ۸۸ توسط نیروهای امنیتی و اطلاعاتی دستگیر شدند.
محمد معصومیان و مصطفی ابراهیم تبار به مدت ۱۵ روز و محمد رضا ملکی به مدت ۲۵ روز در سال ۸۸ در بند انفرادی زندان متی کلا و بازداشتگاه اداره اطلاعات مازندران تحت فشار و بازجوئی قرار داشتند.
این سه فعال ستاد مهندس موسوی در بابل از سوی شعبه یک دادگاه انقلاب شهرستان بابل به ریاست قاضی باقریان به اتهام اقدام علیه امنیت ملی کشور و تبانی در جهت اقدام علیه امنیت کشور هر یک به ده ماه حبس تعزیری محکوم شده بودند که در شعبه سه دادگاه تجدید نظر مازندران این احکام به شش ماه حبس تعزیری کاهش یافته است.
همچنین احمد میری که به یک سال حبس تعزیری و علی اکبر سروش که به چهار ماه حبس محکوم شده بودند به همراه علیرضا شهیری، فعال سیاسی جنبش سبز و رئیس ستاد انتخاباتی مهندس موسوی در بابل، که به نه ماه حبس تعزیری محکوم شده بود، جهت گذراندن محکومیت زندان، چند روز قبل روانه زندان شدند.
پیش از این نیز علی تاری رئیس ستاد انتخاباتی مهندس موسوی در مازندران، آریا آرام نژاد خواننده و هنرمند حامی جنبش سبز، علیرضا فلاحتی رئیس شاخه جوانان جبهه مشارکت مازندران، مازیار یزدانی نیا، علی عباسی و رحمان یعقوبی فعالین دانشجوئی دانشگاه مازندران هم اکنون در زندان متی کلای بابل دوران حبس خود را سپری می کنند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر