۱۳۹۰ بهمن ۴, سه‌شنبه

فراخوان سبزهای لندن به تجمع مقابل سفارت آمریکا


فراخوان سبزهای لندن به تجمع مقابل سفارت آمریکا
جـــرس: در پی تشدید بحران های منطقه ای و افزایش خطر حمله نظامی به ایران، گروهی از حامیان جنبش سبز مقیم لندن، طی فراخوانی، خواستار "اعلام مخالفت با جنگ" از طریق حضور ایرانیان و حامیان جنبش سبز مقابل سفارت ایالات متحده در لندن شدند.

به گزارش تارنمای «صدای موج سبز - جنبش سبز لندن»، در این فراخوان که همزمان سیاست و عملکرد دولت جمهوری اسلامی در صحنه منطقه و بین المللی مورد نقد قرار گرفته، خاطرنشان شده است که "جنگ جز خسارت و نابودی ارمغانی برای ملت ایران نخواهد داشت، و از سوی دیگر دست جمهوری اسلامی را در سرکوب بیشتر مخالفان استبداد باز خواهد کرد."

متن فراخوان «جنبش سبز لندن» جهت تجمع مقابل سفارت آمریکا در بریتانیا به شرح زیر است:

هموطنان ‍، کشورمان در آستانه جنگ خانه برانداز قرار داده شده است.

از یک سو جمهوری اسلامی و از سوی دیگر کشورهای اقتدارگر و شرکتهای نفتی و بویژه کشورهای حاشیه خلیج فارس همه با هم برای نابودی و قربانی کردن هفتاد ملیون انسان دست در دست هم داده اند.

مردم ایران می دانند که جمهوری اسلامی از ابتدای حیات خود تا امروز نتوانسته و نمی خواهد در جهت اهداف مردم حرکت کند وبا ماجراجوییهای خود قصد دارد که مردم را از رسیدن به دمکراسی و ازادی باز دارد .

یاران و دوستان گرامی بیایید با هم این جنگ احتمالی را محکوم کنیم و به کشورهایی که این روند را دنبال می کنند بگوییم که مردم ایران خود قادر خواهند بود که زورگویان را به زیر کشند و سرنوشت حال و آینده خویش را تعیین کنند.

جنگ جز خسارت و نابودی ارمغانی برای ملت ما نخواهد داشت، و از سوی دیگر دست جمهوری اسلامی را در سرکوب بیشتر مخالفان استبداد باز خواهد کرد .

بیایید جنگ را در هر شرایطی محکوم کنیم و با نگاهی کوتاه به جنگهای ویتنام ،عراق و ....... که هیچ به نفع بشریت نبود بیندازیم، خواهیم دید که جنگ جز نابودی و جدایی بین انسانها رهاورد دیگری به بار نخواهد آورد.

بیایید فریاد صلح خواهی مردم ایران را به گوش جهانیان برسانیم و تا فرصت است از وقوع یک فاجعه انسانی جلوگیری کنیم .

بیایید همه با هم ، دست در دست هم ، بدون نام و نشان اغاز هر جنگ خارجی را محکوم کنیم . 
جنبش سبز لندن به همین مناسبت تظاهراتی را در روز شنبه ۲۰۱۲/۰۱/۲۸ ، ساعت : ۲-۴ در مقابل سفارت امریکا برگزار خواهد کرد .

صدای موج سبز -جنبش سبز لندن

مکان:
24 Grosvenor Square
London, W1A 2LQ
United Kingdom
Time: 2-4pm
Date:28.01.2012

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر