۱۳۹۰ آذر ۲۰, یکشنبه

بار دیگر دروغ پردازی کیهان علیه جنبش سبز

روزنامه کیهان بار دیگر علیه جنبش مردمی سبز اقدام به دروغ پراکنی و انتشار خبر کذب کرد.
نویسندگان این روزنامه بار دیگر در دروغی آشکار مدعی شدند نماینده یکی از رهبران جنبش سبز با فرزند شاه مخلوع دیدار داشته است.
به گزارش کلمه هر چند کذب بودن این خبر  بدیهی است اما  نمک آشی که این بار کیهان پخته بود آنقدر شور بود که حتی فرزند پادشاه مخلوع ایران نیز ناچار شد با بیانیه رسمی آن را تکذیب کند، اما به نظر می رسد نماینده رهبری در کیهان هنوز دل خوش دارد تا با منتسب کردن حرکت اعتراضی مردم ایران به شخصیتها و گروههایی که حتی خیل عظیمی از حامیان جنبش سبز نام آنها را هم به یاد نمی آورند، دل خود را خوش کنند و مرهمی برای زخمهای خود بیابند.
نیروهای امنیتی و  روزنامه کیهان، ارگان رسانه ای محفل قتل های زنجیره ای، از ابتدای حرکت مردمی جنبش سبز تلاش داشته اند که این حرکت خودجوش اعتراضی را به گروههای مرده سیاسی پیوند بزنند.
تلاش وزیر اطلاعات دولت احمدی نژاد در یافتن رد پای عوامل سازمان مجاهدین خلق و گروه خود ساخته انجمن پادشاهی از جمله اقداماتی بود که طی دو سال گذشته از سوی حاکمان دنبال می شد.
البته آنها همواره تلاش داشته اند در هر حرکت کور امنیتی که قادر به شناسایی و کنترل شرایط نباشند، نقش جریان هایی را که برای مردم ایران مرده سیاسی هستند، پررنگ کنند و برای سناریو ساخته ی ذهن توهم گرای خود، آسمان و ریسمان سلطنت طلبی و براندازی را به هم پیوند دهند تا شاید بتوانند برای برخی مخاطبان زودباور خود، کم کاری و بی کفایتی خود را توجیه کنند.
ای کاش گردانندگان روزنامه کیهان تنها به این سفارش دلسوزانه میر دربند گوش دهند که گروههایی را که بخاطر جنایات و خیانتهایشان مرده اند، برای کسب امتیازات جناحی و کینه ورزی های شخصی خود زنده نکنن
جنبش سبز برخلاف اقتدارگرایان که تصمیماتشان در پستوهای قدرت و به دور از چشم مردمان گرفته می شود، مردم را محرم می دانند و هیچ تصمیم و مذاکره ای به دور از چشم مردم انجام نمی شود.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر